MUINASJUTUAIAGA MÄNGUMAJA

Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond rahastab projekti MUINASJUTUAIAGA MÄNGUMAJA. 

Toote kirjeldus

Tegemist on žabloonaiaga laste mängumajaga. Mängumaja on tehtud moodulitest ja kohalikust puidust. Majja sisenedes on puidust terrass ning ülejäänud välisseinte äärde puidust terrassi sisse saab rajada žabloonaia. Majal on kaks akent ja uks ning siseruumis laud ja pingid. Žabloonaiad asetsevad puidust terrassi sees. Neid on kokku 6, kusjuures olenevalt lastemaja asukohast saab 3 aeda asetada maja päiksepoolsele küljele ja 3 aeda varjulisele poolele.

Igasse aeda on ette nähtud külvata 3 taime, seega kokku 18 erinevat taime. Kõigi taimede kohta on A4–e koostatud materjal koos foto ja taimekirjeldusega, samuti on iga taime kohta muinasjutt, millise taim ise lapsele endast jutustab. Kokku 36 A4 (pooltel taimekirjeldus ja pooltel muinasjutt).

Eesmärgid ja oodatavad tulemused

Projekti üldiseks eesmärgiks on ettevõtte tegevuste mitmekesistamine innovaatiliste lahenduste väljatöötamisega keskkonnaharidusteenustele koostöös teadlastega. Projekti otsesed eesmärgid on mängumoodulmajale tehnilise lahenduse ja keskkonnaharidusliku sisu loomine, mis sisaldab looduslikke ehitusmaterjale, sobivat taimeliikide ja mulla valikut, vihmavee kasutamise süsteemi, taimekirjelduste ja muinasjuttude trükimaterjale. Projekt on Muinasjutuaiaga mängumaja tootearenduse esimene etapp, mille tulemusel saadakse idee terviklik kontseptsioon ja eskiis. Eesmärgiks on turvalise loomingulisust toetava ja ümbritsevast seoseid loova mängukeskkonna loomine, mis kinnistab lapsele teadmised läbi avastamise ja kogemuste.

Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond rahastatud projekti toetuse summa on 3 976,00  EUR.

Aadress

Posti 42A

71005 Viljandi

Eesti

Kontakt

TEL: 51 33 483

E-MAIL: helcomer@hotmail.com

  • Facebook Reflection
  • Blogger Social Icon

OÜ Helcomer

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now